Prof. Dr. Özdağ, Akşener’i bombaladı

Somut örnekler de vererek İYİ Parti içinde FETÖ’cülerin bulunduğu iddiasını ortaya atam ve partisini Aşil topuğundan vurup derin bir şekilde sarsan İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, kendisiyle ilgili açıklamalar yapan eski Genel Başkanı Meral Akşener’e cevap verdi. Prof. Dr. Özdağ, “şu ana kadar 4 tane gerçek olmayan açıklama yaptınız” diye yalan söylemekle suçladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ümit Özdağ’ın partiden ihraç edilmesiyle ilgili konuştu. HaberTürk’te Teke Tek programında Fatih Altaylı’nın gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Akşener, partiden ihraç edilen İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ hakkında açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Özdağ’dan cevap anında geldi.

Prof. Dr. Özdağ, Akşener’in yalan söylediğini ileri sürdü.

Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, “şu ana kadar 4 tane gerçek olmayan açıklama yaptınız” dedi.

Özdağ madde madde açıkladığı yalanları şöyle sıraladı:

1) Ben size Buğra Kavuncu ile ilgili bilgilerim hususunda herhangi bir kurum adı vermedim. Bahsettiğiniz kurumlarla irtibat kurduğunuzu söyleyen sizsiniz.
2) Siz bana “Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı”nı önerdiniz, ben divana girme teklifinizi reddettim. Uygun görürseniz grup başkanlığını tercih ederim dedim.
3) Benden randevu istemedi, ben sadece üstü çizilen vekillerle görüştüm demişsiniz. Sayın İsmail Koncuk ile listede ismi olmadığı halde kendisini davet ederek görüştünüz
4) Ben AKP ile İYİ Parti anayasa çalışması yapıyor demedim. Uğur Poyraz’ın Ankara’da, değişik mahfillerde birlikte anayasa yapıyoruz diye konuştuğunu söyledim ve size de doğru mu diye sordum. Arzu ederseniz bu konuşmanın şahidi olan saygın siyasetçinin de numarasını size yollarım.
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir