Şehit Ömer Halisdemir Parkı Açıldı

ABD/ FETÖ’cü Darbe Girişiminin Seyrini Değiştiren Kahraman Şehide Vefa Örneği

Bucak Belediyesi, Sanayi Mahallesine Kent Konseyinin önerisi ve Belediye Meclisinin onayıyla 15 Temmuz Demokrasi Şehidi Şehit Ömer Halisdemir’in adını verdiği parkın açılışını gerçekleştirdi.

Parkın açılışına Kaymakam Bayata, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AKP Burdur İl Başkanı Dr. Süleyman Faki, kurum müdürleri, Meclis üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda Bucaklı vatandaş katıldı. Belediye Başkanı Süleyman Mutlu Şehit Ömer Halisdemir parkının açılışında yaptığı konuşmada, “Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. Şehit Ömer Halisdemir Parkımız, İçerisinde futbol ve basketbol sahası, kafeterya ve dinlenme alanları Bucak için harika bir cazibe noktası olarak bugün kapılarını şehre açtı. Bucak’ımız için hayırlı olsun”dedi

Başkan Süleyman Mutlu, “şehit Halisdemir Parkımızın içerisinde 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı da yapacağız. Anıt çevresinde de 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin açtıkları ateş sonrasında şehit olan 241 Demokrasi şehidinin isimleri yer alacak. Demokrasi şehitlerimizi asla unutmayacağız ”dedi.

Şehit Ömer Halisdemir Parkının açılışı Bucak Belediyesi Oğuzhanspor U15 takımının oynadığı gösteri maçı ile son buldu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir