Kurban Bayramı sakin geçiyor

Türk milleti ve ilimiz halkı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinci içinde huzurlu bir bayram yaşıyor. Bu yıl Türk milleti Kurban Bayramını, bir yandan 24 Temmuz 2016’dan beri ABD kara gücü bölücü terör örgütü PKK’nin hendeklere ve ABD’nin, Suriye’de Fırat Kalkanı operasyonu sonucu Kürt koridoruna gömülmesiyle, diğer yandan PKK ve ABD’nin hendeklerden ve koridora gömülmekten, Fethullah Gülen’in Cumhuriyet’in pençesinden kurtarılması anlamında ABD/ FETÖ’cü darbe kalkışmasının bastırılmasıyla Cumhuriyeti’nin ülkesi ile bölünmez bütünlüğü yolunda atılan adımların huzuru ve güveni içinde coşkuyla kutladı.

Türk milleti ve ilimiz halkı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinci içinde huzurlu bir bayram yaşıyor. Bu yıl Türk milleti Kurban Bayramını, bir yandan 24 Temmuz 2016’dan beri ABD kara gücü bölücü terör örgütü PKK’nin hendeklere ve ABD’nin, Suriye’de Fırat Kalkanı operasyonu sonucu Kürt koridoruna gömülmesiyle, diğer yandan PKK ve ABD’nin hendeklerden ve koridora gömülmekten, Fethullah Gülen’in Cumhuriyet’in pençesinden kurtarılması anlamında ABD/ FETÖ’cü darbe kalkışmasının bastırılmasıyla Cumhuriyeti’nin ülkesi ile bölünmez bütünlüğü yolunda atılan adımların huzuru ve güveni içinde coşkuyla kutladı. Arife günü protokolle ve vatandaşlarla birlikte şehitliği ziyaret eden, şehit mezarlarına karanfil bırakan, Huzurevini ziyaret ederek geçmişteki hizmetlerinin bugünlerimize katkıları nedeniyle şükranlarını Huzurevi sakinlerine sunan, onların bayramlarını kutlayan, hayvan pazarında ve devlet hastanesi Acil servisini denetleyerek vatandaşlarla ve hastalarla sohbet eden Vali Yılmaz, Bayram sabahı Yukarı Pazar’daki Ulucami avlusunda resmi bayramlaşma törenine katıldı.

Alınan bayram tedbirleriyle sakin ve huzur dolu bir bayram sabahında vatandaşlar Uzayçatı altında kurbanlarını kestiler. Belediye temizlik ve hijyen çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdü.


Huzurlu bir Kurban Bayramı yaşanıyor paylaşan: fozcan

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir