SODEM ödülünü Başkan Ercengiz Kılıçdaroğlu’nun elinden aldı

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarından 2’ncisi düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu. 2’nci kez Burdur Belediyesi’ne de verilen ödülü Kılıçdaroğlu’nun elinden Başkan Ercengiz aldı.

“Kentsel Gelişim”, “Sosyal Projeler ve İstihdam”, “Çevre, Sağlık, Sokak Hayvanları”, “Kültür-Sanat, Turizm, Bilim-Tarih”, “Tarım”, “Demokratik Katılım ve Yönetişim”, “Çocuk, Eğitim, Gençlik ve Spor” başlıkları altında Seçici Kurul tarafından değerlendirilen SODEM Yerel Yönetim Ödülleri kapsamında CHP’li belediyelerin başarılı projeleri ödüllendirildi. SODEM’in Yerel Yönetim Ödülleri, Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesislerinde düzenlenen törende sahiplerini buldu. Sanat Kültür Kategorisinde Kent Belleği Projesi ile Yerel Yönetim Ödülü Burdur Belediyesi’ne verildi. Burdur Belediyesi adına ödülü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz aldı.

Başkan Ercengiz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “bu ödüle 2’nci kez layık görülmek çok keyifli ve gurur verici” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir