Üretim Kurultayı’nda söz üreticilerin!

Son dönemde iş insanlarıyla Çin ve Rusya’nın ilişkilerini sağlayan, ticari bağlantılarının taşlarını döşeyen Vatan Partisi’nin ülke çapında il il düzenlediği Üreticiler Kurultayı’nın Isparta ayağı için çalışmalar sona doğru ilerliyor. Çalıştay Heyeti Burdur’a da gelerek çeşitli ziyaret, temas ve görüşmelerde bulundu.

Veteriner Hekimler Odası Başkanı ve 22’nci dönem Burdur Milletvekili Kazım Üstüner

Türkiye’yi ekonomik krizden çıkarmanın yöntemini göstermek ve yolu açmak için ülke çapında düzenlenen Isparta Üretim Devrimi Çalıştayı için çalışma yapmak amacıyla Burdur’a gelen Kurultay Heyeti kitle örgütleri, oda, sendika ve siyasi parti temsilcileriyle Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret ederek görüş teatisinde bulundu; davetiyeleri takdim etti.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) başkanı Yusuf Keyik ve Meclis Başkanı Ömer Çeliker

Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir ve Genel Merkez yöneticisi, Örgütlenme Bürosu Başkanı Savaş Oruç’tan oluşan heyet, Isparta Üreticiler Çalıştayı’na halk önderlerini davet etmek amacıyla Burdur’a geldi. Veteriner Hekimler Odası Başkanı, 22’nci dönem Burdur Milletvekili Kazım Üstüner, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Şeker İş Başkanı Mustafa Onay ve Sendika Baştemsilcisi Fatih Can, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, bazı iş insanları ve vatandaşları ziyaret etti.

Şeker İş Başkanı Mustafa Onay

Çalıştay hakkında bilgilendirdi.

Türkiye’nin temel meseleleri, içinden geçilen zor dönemin özellikleri, çıkış yolları hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

Broşür ve davetiyelerini takdim etti.

Birçoğu çalıştaya gelerek temsil ettikleri kitlenin sorun ve taleplerini anlatacaklarını ifade ettiler.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi
Üretim derimi Kurultayı,
Isparta Barida Otel’de,
5 Aralık Perşembe günü,
Saat 14,00’de Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla yapılacak.
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir