Vali Arslantaş Babalar Günü mesajı

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, 20 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü Dolayısıyla Mesaj yayınladı

Vali Arslantaş mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Sağlıklı toplumların oluşmasındaki en önemli yapı taşlarından biri olan Aile kurumunun temel direği olarak, karşılıksız fedakârlıkları ile başta ailesinin mutluluğu olmak üzere, çocuklarının hayata en iyi şekilde hazırlanmasında büyük emekler veren Babaların bu özel gününü kutluyorum.

Engin hoşgörüleri ve tecrübeleri ile her durumda, Ailelerinin en yakınında bulunarak önemli sorumluluklar üstlenen Babaların tek amacı ve çabası, ailesine mutlu huzurlu bir gelecek hazırlamak, çocuklarını vatan bayrak sevgisi ile milli manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmek gayesidir.

Sevgi dolu yürekleri ile bu gaye doğrultusunda çalışan, Ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babaların değerini bilmek, onlara saygı ve sevgide kusur etmemekte, her bir bireyin hassasiyet göstermesi gereken toplumsal bir sorumluluktur.

Bu sorumluluğun bilincinde olarak bizlerin, babalarımıza sadece bu özel günde değil, her zaman sevgi, saygı ve hürmetimizi göstermek, vefa duygusunun bir gereğidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatanımız ve bayrağımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin babaları başta olmak üzere; bütün babaların “Babalar Gününü” en kalbi duygularımla kutluyor, sağlık içerisinde aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu yarınlar diliyorum.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir