Vali Arslantaş’tan kurum ziyaretleri

Burdur Valisi Ali Arslantaş kurum ziyaretleri kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

09 Haziran 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararı ile Erzincan Valiliği görevinden Burdur Valiliğine atanarak 18 Haziran tarihinde yeni görevine başlayan Vali Arslantaş, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederken bir taraftan İlçe, belde, köy ziyaretleri, iade-i ziyaretler ve kurum ziyaretleri ile Burdur’u daha yakından tanımaya devam ediyor.

Bu kapsamda ilk kurum ziyaretini İl Jandarma Komutanlığına yapan Vali Arslantaş, daha sonra CHP, MHP ve AK Parti İl başkanlıklarına iade-i ziyarette bulundu.

İl Jandarma Komutanlığını ziyaretinde J. Alb. Kılıç ve kısım amirleri tarafından karşılanan Vali Arslantaş, şeref defterini imzaladıktan sonra Jandarma sorumluluk bölgesinin genel asayiş durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili kapsamlı bilgi aldı.

Bu ziyaretin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne geçen Vali Arslantaş, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılandı.

Şeref defterini imzaladıktan sonra, konferans salonunda Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinin genel asayiş durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili Müdür Bitirik’ten kapsamlı bilgi alan Vali Arslantaş, daha sonra başkanlığında yapılan asayiş toplantısının ardından kurumdan ayrıldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir