Vali Hasan Şıldak’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Burdur Valisi Hasan Şıldak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yauyınladı.

Vali Şıldak’ın mesajı şöyle:

Başta İlimizde görev yapan basın mensupları olmak, gazetecilik mesleğini büyük bir özveri ile yerine getirmeye çalışan bütün Gazetecilerin bu anlamlı gününü kutluyorum.

Kamuoyunu doğru bilgilendirmek gibi önemli, aynı zamanda sorumluluğu olan bir görevi yerine getiren Gazeteci arkadaşlarımız,  bizlerin de yapmış olduğu çalışmaların vatandaşlarımıza aktarılması, sunulan kamu hizmetlerinin hızlı ve doğru bir şekilde halkımıza ulaşması noktasında kamu ile vatandaş arasında bilgi akışını sağlayan önemli bir kamu hizmetini  yerine getirmekteler.

Gazeteci arkadaşlarımızın ilkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışından sapmadan yeri geldiğinde zor şartlar altında çalıştıklarını,  fedakârlıklarını hepimiz bilmekteyiz, görmekteyiz.

Bu duygularla Gazetecilik mesleğinin sorunlarının gündeme taşınarak konuşulduğu, farkındalık oluşturularak sorunların çözüme kavuşturulduğu bir gün olması temennisiyle bütün Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı,  mutlu, huzurlu yarınlar dilerim.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.