Vali Kürklü, Gölhisar’ı ziyaret etti

Vali Kürklü, Gölhisar ilçesine adeta çıkartma yaptı. Vali Kürklü, Gölhisar ziyaretini protokol eşleriyle birlikte gerçekleştirdi. Çeşitli incelemelerde ve ziyaretlerde bulunan Vali Kürklü’nün bu gezileri her hafta yapacağı öğrenildi.

Vali Kürklü’nün Gölhisar ziyaretine eşi Nesibe Kürklü, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Sayit Koca, eşi Özgül Koca, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, eşi Münüse Özüdoğru, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Karakaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Yüksel, İl Müftüsü Hıdır Bayrak, İl Genel Meclisi üyeleri eşlik etti.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün bildirimine göre, Vali Kürklü Gölhisar ziyaretinde ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti. Vali Kürklü’yü ve beraberindeki heyeti, Kaymakam Muhammet Yasin Kırcı, Rana Kırcı, Belediye Başkanı Ramazan Cantural, mahalle ve köy muhtarları karşıladı. Vali Hasan Kürklü, Gölhisar Kaymakamlığı toplantı salonunda mahalle ve köy muhtarları ile toplantı düzenledi.

İlçe ziyaretlerini, her hafta düzenli yapmayı planladığını açıklayan Vali Hasan Kürklü, Gölhisar’ın gelişmeye müsait, nadide ve örnek bir ilçe olduğunun altını çizdi. Ziyaretlerin amacının, köy muhtarları ve daire amirleri ile görüşerek, sorunları yerinde tespit edip çözüm aramak olduğunu vurgulayan Vali Kürklü, diğer ilçelere de haftada bir giderek, bu toplantıları düzenli hale getireceklerini aktardı.

Gölhisar’ın Kibyra antik kenti, seracılık faaliyetleri ve tarım alt yapısı ile hızla ilerleyen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Vali Kürklü, özellikle muhtarlarla yapılacak görüşmeleri önemsediklerinin altını çizdi. “Biz hizmet için varız” diyen Kürklü, “Hep söylüyoruz; biz Burdur ailesi olarak biriz, bütünüz. Burdur’da birinizin derdi hepimizin derdi. Kapımızı sizlere her zaman açık. İstediğiniz zaman bizleri ziyaret edip, sorunlarınızı bize iletebilirsiniz” diye konuştu.

Vali Hasan Kürklü, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda kendilerine köyleri ile ilgili sorunları olup olmadığı sordu. Mahalle ve Köy Muhtarları Vali Kürklü’ye sıkıntılarını ve isteklerini sundular. Vali Kürklü, bütün mahalle ve köy muhtarlarını dinleyerek sıkıntılarının çözülmesi yönünde ilgili birimlere talimat verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir