Vali Şerif Yılmaz’ın Yeni Yıl Mesajı

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, yeni yıl için bir mesaj yayınladı.

Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2017 yılını geride bırakırken, yeni umutlar ve beklentilerle 2018 yılına kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Her yeni yıl, insanların geleceğe umutla bakmasını sağlarken beklentilerini de artırmaktadır. Bizlerde geride bıraktığımız yılda olduğu gibi çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için, onlara daha güzel günler bırakabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

İnanıyorum ki 2018 yılında sürdüreceğimiz birlik ve beraberlik, Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara fırsat vermeyecek, her bakımdan daha güzel ve aydınlık bir geleceğe doğru, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü olan 2023 hedeflerine millet olarak emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncülerle başta Burdurlu hemşerilerim olmak üzere, milletimizin yeni yılını kutlarken, 2018 yılının ilimiz, ülkemiz ve tüm İslam Âlemi’ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Bu Haberi Paylaş

Yeni Yorum Yapıldı “Vali Şerif Yılmaz’ın Yeni Yıl Mesajı”

  1. Sayın Kıvılcım Haber,
    BSTP Olarak bizim de yeni yoldan beklentilerimiz var. Aracılığınız ile muhattabının haberi altında paylaşmak isteriz.
    Görev yaptığı tüm illerde sorun olan ve halkı canından bezdiren Şerif Yılmaz’ın, Burdur’da sergiledikleri ” devletin çivisini çıkardı” diye tanımlayabileceğimiz devasa boyutta keyfiliklerden yeni yılla birlikte Şerif YILMAZ dan kurtulmakla kurtulacağımız beklentisi ve umuduyla, sonrasında tümünün hesaplarının “meşru zeminlerde” sorulmasını başlatacağımız bir yıl olmasını bekliyoruz. Sayıları 40’ı aşan Usta Öğreticinin Şerif’in gitmesini takiben ekmek parası olan kurslarına kavuşacakları, açıkta ki muhtarın göreve başlayacağı, engellediği balonun uçmaya başlayacağı, kapanmasına sebep olduğu krom ocağının faaliyete geçerek 50 insana iş vermeye başlayacağı, 25 bıldırcını öldürme zevkinde olan bir caninin av tezkeresinin elinden alınıp yaptığı katliamın hesabının, Nurdan Kamal’ın hesabının sorulacağı ve Ankara’da ki meşhur sapık hakkında soruşturmaların sorgulanacağı bir yıl dileğiyle 2018’iözlemle bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir