Vali Şıldak bayramı çalışarak geçirdi; incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu

Vali Hasan Şıldak, bayramda ilimizde kalarak işlerine devam etti; bayramı çalışarak geçirdi. Bu kapsamda bayramın üçüncü günü Bucak’ta bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Valilik Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü bildirimine göre, Bucak’ta Kremna Antik Kenti’ni ziyaret eden Vali Şıldak, Çamlık Asar Yangın Gözetleme Kulesi, Karacaören ve Onaç barajları, Elsazı Köyü Melikler Köprüsü bölgesinde incelemelerde bulundu. İncelemeleri sırasında yol güzergâhında satış yapan vatandaşlarla bayramlaşan Vali Şıldak, Melli inciri satın aldı.

KREMNA ANTİK KENTİ ZİYARETİ

Sagalassos ve Kibyra’dan sonra İlimizdeki en önemli ören yerlerinden olan Kremna Antik Kenti’ni ziyaret eden Vali Şıldak, Kremna’nın tarihi hakkında görevli personelden bilgi aldı. İncelemeleri sırasında Kremna Antik Kenti’ni ziyaret eden vatandaşlarla bayramlaştı.

TELSİZDEN NÖBETÇİ ORMAN PERSONELİNİN BAYRAMINI KUTLADI

İncelemelerine Çamlık Asar Yangın Gözetleme Kulesi ile devam eden Vali Şıldak, önemli bir orman varlığına sahip ilimizde özellikle yaz dönemlerinde yaşanabilecek orman yangınlarına anında müdahale edilmesi için önemli bir konumda olan Asar Yangın Gözetleme Kulesi ve Bucak bölgesindeki orman varlığı hakkında bilgi aldı. Vali Şıldak, incelemeleri sırasında telsizden görevleri başındaki nöbetçi Orman İşletme Müdürlüğü personelinin bayramını kutladı.

KARACAÖREN BARAJINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Hasan Şıldak Bucak’taki incelemelerine Karacaören ve Onaç barajlarıyla devam etti. Karacaören Barajı incelemeleri sırasında HES tesisini gezen Vali Şıldak, bölgemizdeki önemli enerji üretim tesislerinden biri olan Karacaören HES tesisi ve üretim kapasitesi hakkında bilgi aldı, incelemeleri sırasında çalışan personelin bayramını kutladı.

YOL GÜZERGÂHINDA ŞATIŞ YAPAN VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Bucak’taki incelemelerine Burdur-Isparta sınırında yer alan Elsazı Köyü Melikler Köprüsü bölgesi ile devam eden Vali Şıldak, incelemeler sırasında yol güzergahında satış yapan vatandaşlarla bayramlaştı, Melli inciri satın aldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir