Vatan Partisi lideri Perinçek Burdur’a geliyor

Vatan Partisi lideri Dr. Doğu Perinçek, günlerdir Burdur kamuoyunu sarsan Burdur Şeker Fabrikası’nın özelleştirilme tehdidi için “Şeker Vatandır, Vatan Satılmaz” konulu bir konferans vermek için Burdur’a geliyor.

Vatan Partisi lideri Dr. Doğu Perinçek, Mehmetçiğin Afrin’de Zeytin Dalı Harekâtı’yla ABD “kara gücü” PKK/PYD’ye karşı vatan savaşı verdiği şartlarda AKP Hükümeti’nin iç cepheyi bölen ve “vatan satışı” anlamına gelen TÜRK Şeker özelleştirmesine karşı “Şeker Vatandır, Vatan Satılmaz” konulu bir konferans vermek için 11 Mart 2018 Pazar günü Burdur’a geliyor.

Günlerdir davetiyeler, bildiriler dağıtan, afişler ve pankartlar asan vatan Partililer adına KıvılcımHaber’e konuşan İl Başkanı İbrahim Kılınç’a, “günlerdir hop oturan hop kalkan Burdur’da şimdiye kadar böylesine üst düzeyde bir temsil olmamıştı. İlk kez de vatan savaşını ve üretim ekonomisi kuruluşuna önderlik edecek bir Cumhurbaşkanı adayı özelleştirme karşıtı bir faaliyet için ilimize geliyor. Oda başkanlarından, kitle örgütü, sendika ve siyasal parti başkanlarına kadar ziyaret etmediğimiz kimse kalmadı. Özellikle Şeker işçileri çok ilgililer” dedi.

Perinçek, Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu/ Anfi Bölümünde saat 14,00’te konferans verecek.

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.