Vatana ihanetin ve kansızlığın böylesi kan dondurucu

PKK’ya sızan MİT’çileri o infaz ettirmiş

Barzani’nin yakalatarak Türkiye’ye teslim ettiği Fethullahçı Terör Örgütü kuzey Irak sorumlusu ya da imamı Nurettin Aytuğ’un yaptığı vatan hainlikleri ve alçaklıkları ortaya çıktı. Kandil’e sızmış MİT mensuplarını infaz ettirdiği ortaya çıktı.

Darbe bastırıldıkça, ABD kara gücü bölücü terör örgütü PKK hendeklere daha fazla gömülüyor. Darbe bastırıldıkça, BOP daha fazla çıkmaz sokak haline geliyor. Darbe bastırıldıkça, Suriye’deki Amerikan-İsrail (Kürt) koridoru çıkmaza giriyor. Darbe bastırıldıkça, Türkiye 60 yıllık küçük Amerika sürecinden çıkıyor; Atlantik’ten uzaklaşıyor; Avrasya’daki öncü konumuna oturuyor. Darbe bastırıldıkça, Barzanistan’da Barzani yola geliyor. Takvim Gazetesi’nin haberine göre, önceleri Fethullah okullarını himaye eden Barzani aniden dönüş yaparak, kuzey Irak’taki FETÖ okullarını kapatma kararı aldı. Kuzey Irak’taki FETÖ imamı Nurettin Aytuğ’u yakalatarak Türkiye’ye teslim etti. Ve bu arada Nurettin Aytuğ’un, Kandil’de PKK teröristleri arasına sızmış MİT mensuplarını saptayarak infazlarını sağladığı ortaya çıktı.

MİT MENSUPLARINI İNFAZ ETTİRDİ

FETÖ’nün bir hainliği daha gün yüzüne çıktı. Terör örgütünün, kan kardeşi PKK ile işbirliğini koordine eden imamı Nurettin Aytuğ, PKK içindeki MİT elemanlarını deşifre ederek infaz ettirdiği ortaya çıktı. Alçak imamın ihaneti bununla da sınırlı kalmadı. Amerikan güdümlü FETÖ’cü kanlı darbe girişimi sonrası kaçamayan FETÖ’cüleri Kuzey Irak’a geçirmeye çalıştığı öğrenildi.

PKK’YLA YAKIN TEMASI VARDI

Aytuğ’un darbe girişimi öncesinde 11 ve 14 Temmuz tarihlerinde PKK’nin sözde iki yetkilisi ile bir araya geldiği ve ardından 16 Temmuz sabahı aynı isimlerle temasa geçerek “Öcalan İmralı’da öldürüldü” mesajı ile örgütü darbe sonrası harekete geçirmeye çalıştığı öğrenildi.

TÜRKİYE ALEYHİNE PROPAGANDA

Ayrıca sözde Irak imamı Nurettin Aytuğ’un bölgedeki medya kurumlarına 6 aydan bu yana Türkiye aleyhine haberler yaptırmaya çalıştığı ve bunun için birçok yerel gazeteciyi kullandığı saptandı. En son bölgede yayın yapan NRT TV’yi ABD’de örgüt elebaşıyla bir araya getiren Aytuğ’un Kürt halkını tahrik etmeye çalıştığı belirtildi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir