Volkan Mengi, siyasi çalışmalara hız verdi

Çay Buluşmaları adıyla her hafta bir mahallede halkla biraraya gelen AKP İl Başkanı Volkan Mengi, bu hafta sofrayı Hızır İlyas Mahallesinde kurdu.

Çay Buluşmaları adıyla her hafta farklı bir mahallede halkla biraraya gelen ve yerel seçimlere yönelik siyasi faaliyetlerine ara vermeden devam eden AKP İl Başkanı Volkan Mengi’nin bu haftaki durağı ilimizin en fakir insanlarının yaşadığı Hızır İlyas Mahallesi oldu.

Mahalle sakinleriyle çay içerek sohbet eden Mengi ve beraberindeki AKP heyeti, vatandaşlara şimdiye kadar yaptıkları işleri anlattı.

Hızır İlyas sakinlerinin talep ve isteklerini de dinleyen Mengi basına yaptığı açıklamada, “daha önce TOKİ Evleri, Menderes Mahallesi, Yeni Mahalle, Bozkurt Mahallesi ve Armağan İlci Mahallelerinde vatandaşlarımız ile birlikte bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Bugünde siz değerli Hızır İlyas Mahalle sakinleri ile bir araya geliyoruz. Hızır İlyas mahallemizin sorunlarını biliyoruz ve özellikle Menderes ve Bağlar mahallelerimizle beraber düşünerek birçok sorunu yeni dönem AK Belediye anlayışıyla çözeceğiz. Biz yılmadan aşk ile şevk ile gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ettiriyoruz. Vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunuyoruz. Sizlerin yüzünün gülmesi bizlerin mutlu olma sebebidir. Çay buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir