Yurdun dört bir yanında vatanseverler Vatan Partisi’ne katılıyor

Vatan Partisi Doğu ve Güneydoğu illerinde hızla büyüyor. Bingöl’de merkez ilçe başkanlığı kuruldu. Teşkilatların yanı sıra önemli isimler de Vatan Partisi’ne katıldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İş İnsanları Derneği Genel Sekreteri Cihangir Özyer o isimlerden biri. Antalya’da ise Saadet Partisi’nden Vatan Partisi’ne önemli katılımlar oldu.

Yurdun dört bir yanında vatanseverler Vatan Partisi’ne katılıyor

Vatan Partisi atılımlarını hızlandırdı. Teşkilatların yanı sıra önemli isimler de Vatan Partisi’ne katıldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İş İnsanları Derneği Genel Sekreteri Cihangir Özyer o isimlerden biri.

Ulusal Kanal Gün Ortası’na konuk olan Özyer, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Kovid-19 sürecini, seçim sonrası gelişmeleri ve ekonomik durumu aktardı.

Vatan Partisi’nin Doğu ve Güneydoğu illerindeki atılımı da büyük ses getiriyor. Şanlıurfa, Adıyaman, Şırnak, Diyarbakır, Mardin derken şimdi de Bingöl’de merkez ilçe teşkilatı kuruldu.

Yeni kurulan merkez ilçe Başkanı İhsan Gündü, Bingöl’e renk katacaklarını sorunları çözeceklerini söyledi.

Daha önce kurulan Bingöl il başkanlığı da büyüyor. Vatan Partisi Bingöl İl Başkanlığı kurucu üyesi ve il yönetim kurulu üyesi Eser Alpar, Ulusal Kanal’a konuştu.

Alpar, neden Vatan Partisine katıldığını anlattı.

Diğer partilerden de Vatan Partisi’ne akın var. Antalya’nın Serik ilçesinde Saadet Partisi’nin önceki dönem İlçe Başkanlığını yapan Necmettin Durmaz, Vatan Partili oldu.

Durmaz, Saadet Partisi’nin HDP-PKK ile birlikte hareket etmesine tepki göstererek istifa ettiğini söyledi. Turizmci Rahmi Okay ve Esnaf Serap Okay da evlilik yıl dönümlerinde Vatan Partisi’ne katıldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir