Zeki Kılınç’a anlamlı Babalar Günü ziyareti

Emniyet Müdürü Ulucan’dan Babalar Günü ziyareti

ABD güdümlü FETÖ’nün darbe girişimi sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde şehit olan polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç’ın babası 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneği Başkanı Zeki Kılınç’ı Antalya Emniyet Müdürü Murat Ulucan Babalar Günü’nde yalnız bırakmadı.

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Emniyet Müdürlüğü personelinden oluşturduğu bir heyetle, ABD’nin, başta PKK’yı Mehmetçiğin pençesinden kurtarmak ve Türkiye’yi hizaya sokmak amacıyla operasyonel kuvveti FETÖ Gladyosuna yaptırdığı 15 Temmuz darbe kalkışması sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç’ın babası 15 Temmuz Vatan Şehitleri Derneği Başkanı Zeki Kılınç’ın Babalar Günü’nü kutladı. Ziyaret sırasında Müdür Ulucan’ın kendisinin kaleme aldığı özel mektubun teslimi duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Müdür Ulucan mektubunda Başkan Kılınç’a hitaben, “Mevzubahis vatan ise canımızı seve seve veririz deme cesaretini gösteren yiğidin babası olmak, büyük emekle yetiştirdiği evladını vatana feda ederken de ‘Vatan Sağ Olsun’ diyen bir baba olmak ayrıcalıktır.

“Sizin gibi koca yürekli babalar olduğu sürece, ‘bu vatana canım feda’ diyen yiğitler var olduğu sürece bu vatan ilelebet payidar kalacaktır.

“Babalarımıza, minnet ve şükran duygularımızı iletmenin bir vesilesi olan bu günde; Evladını, vatanın kutsal topraklarına emanet eden siz kıymetli şehit babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutluyor, sağlıklı uzun ömürler diliyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında çok heyecanlanan Başkan Kılınç, Emniyet Müdürlüğü ekibine ve Emniyet Müdürü Ulucan’a kadirbilirliğinden dolayı teşekkür ederek, “Sn. Müdürümüzün kaleme aldığı özel mektubundan duygulanmamak mümkün değil. Çok teşekkür ederim” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir