2’nci marka cadde: Kalekapı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kalekapı Caddesi’nde sürdürülen marka cadde çalışmalarını yerinde inceledi.

Burdur Belediyesi tarafından marka cadde haline getirilen ve büyük beğeni toplayan İstasyon Caddesi’nin ardından bu kez de Kalekapı Caddesi marka cadde oluyor.

Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kalekapı Caddesi’nde çalışmalar hızla devam ediyor. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, çalışmaları yerinde inceleyerek esnaflarla görüştü.

Esnaflar ile ortak karar vererek Kalekapı Caddesi’nin marka cadde olması kararı verdiklerini ifade eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi ortak akılla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaflarımızla bir araya geldiğimizde Kalekapı Caddesi’nin marka cadde olması kararını almıştık. Söz verdiğimiz gibi Kalekapı Caddesinde çalışmalara başladık ve hızla devam ediyoruz. Yapacağımız çalışma ile vatandaşlarımızın kolaylıkla alışveriş yapabileceği, vatandaşlarımızın vakit geçirebileceği ve Burdur’a yakışan bir alan oluşturacağız. Kalekapı Caddesi Doğal taş kaplaması ve ışıklandırmalarıyla ikinci bir marka cadde haline gelecek. Burdur’un dokusuna uygun olarak çalışmalarımız devam ediyor. Burdur’umuza hayırlı olsun” diye konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir