Gazeteciler, Cemiyet’in iftar yemeğinde biraraya geldi

Burdur ve ilçelerinde faaliyet gösteren yazılı ve internet medyası mensupları, Burdur Gazeteciler Cemiyeti’nin Serenler Otel’deki iftar yemeğinde buluştu. Gazeteciler Cemiyeti’nin gençleşmiş ve birliğe önem veren yeni yönetiminin bütün gazetecileri kapsamaya önem vermesi ve bu konuda titiz davranması memnuniyet yarattı.

Burdurlu gazeteciler Cemiyet’in iftar yemeğinde biraraya geldi. Serenler Otel’de gerçekleşen iftar yemeğine Karamanlı, Bucak ve Ağlasun’dan gazetecilerle merkezde faaliyet gösteren gazeteciler katıldı. Duayen gazetecilerle genç ve çalışan gazetecilerin de biraraya geldiği yemekte samimiyet ve dostane ilişkiler dikkat çekti. Kanal32’nin sunucusu ve MAKÜ Basın Bürosu çalışanı Bilal Kocasakal’ın eğlenceli ve şirin sunuculuğu eşliğinde gazeteciler hoşça vakit geçirdiler.

Yemekte bir konuşma yapan cemiyet Başkanı Yenigün Gazetesi Genel yayın Yönetmeni ve Yazıişleri Müdürü Kürşat Tuncel, birlik ve beraberliğe işaret etti. Tuncel konuşmasında, “ilimizdeki gazetecileri biraraya getiren meslek kuruluşumuzun düzenlediği organizasyonda biraraya gelmiş bulunmaktayız. Böyle bir iftar yemeğinde beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 1 ay önce göreve başlayan yönetim kurulumuzun organize ettiği geniş katılımlı etkinlik, birlikte olmayı, aramızdaki bağları güçlendirmeyi amaçlıyor. Bizlerin Burdur’daki basın camiasının daha sık biraraya gelmemiz gerekiyor. Önce birbirimizi sevip, birlikteliğimizi güçlendireceğiz. Genel Kurulumuzda verdiğimiz sözleri yerine getirip, projelerimizi hayata geçirebilmemiz için güçlü bir Gazeteciler Cemiyeti ve güçlü bir Burdur basını yaratmaya ihtiyacımız var. Kısa zamanda bu hedeflerimizi yerine getirmek için büyük adımlar atmaya devam ediyoruz. İftar yemeğimize göstermiş olduğunuz ilgi ve kalabalık, doğru yolda ilerlediğimizin en büyük göstergesidir. Bütün renklerimizle, ailelerimizle hep birlikteyiz. Gazetecilik fedakârlık isteyen bir meslek, bizler bu mesleği yaparken ailelerimizin desteğiyle yapıyoruz” dedi.

Yemeğin ardından, toplu fotoğraf çekimini müteakiben sona erdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir