Afiş ve Resim Yarışmasında öğrencilere başarı belgesi ve bisiklet

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) tarafından “Demokrasi Zaferi ve 15 Temmuz” temalı resim ve afiş yarışmasında dereceye giren öğrencilere, Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz Başarı Belgelerini verdi.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler Sanat Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Serdar Tuna ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Murat Kara ile birlikte Rektör Korkmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Afiş yarışması birincisi Aleyna Marapoğlu, ikincisi Oğuzhan Aksoy, üçüncüsü Ahmet Furkan Karabulut ve mansiyon ödülü alan Ali İhsan Lüle ile resim yarışması birincisi Ali Kemal Çakırca, ikincisi Ümmü Beyza Cingöz, üçüncüsü Turgay Ağıl ve mansiyon ödülüne layık görülen Esma Güler başarı belgelerini Rektör Korkmaz’ın elinden aldılar. Ayrıca yarışmada dereceye giren öğrencilere bisiklet de hediye edildi.

Düzenlenen yarışmalar sonucunda afiş yarışmasında Dilan Baran, Umut Yücel Arık, Yusuf Açıkgöz, Seher Vural, Aylin Kasa, Samet Alaca, Faden Yağmur Açık, Fahriye Baran ve Aleyna Ulu’nun eserleri, resim yarışmasında ise Ferhan Kalkanlıoğlu, Gülperi Çifci, Figen Arıkan, Merve Kaymaz ve Ümran Çeliker’in eserleri de sergilenmeye layık görülmüştü.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir