AGF, Yönetim Kurulu toplantısını Isparta’da yaptı

İlimiz Gazeteciler Cemiyeti’nin de üyesi olduğu Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF), Yönetim Kurulu toplantısını Mevlüt Yeni Başkanlığında Isparta Gazeteciler Cemiyeti (IGC) evsahipliğinde yaptı.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti (IGC) Başkanı Şevket Karahan Vali Seymenoğlu’nun desteğiyle, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu üyelerini ve eşlerini Isparta’da 2 gün boyunca ağırladı. Gazeteciler, çeşitli etkinliklere ve Isparta’nın coğrafi, kültürel ve tarihi değerlerine düzenlenen gezilere katıldılar.

Etkinlik ve gezilere, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek, Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Cihangir, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve ekibi, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Yenigün, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yetişen, Antalya Körfez Gazetesi Sahibi Rasim Gündüz, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Delegeleri Emre Altuğ ve Arzu Erkorkmaz katıldılar.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir