Akıntıya karşı kürek çekenlerin zavallılığı ve çaresizliği

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP’nin) 1 Kasım hamlesinin hala anlamayan ve kavrayamayan tahlil yoksunlarının çaresizliği ve akıntıya kürek çekme zavallılığı devam ediyor. Bir kere majestelerinin muhalefeti ile majestelerinin bu ülkede 2023’ü bulacağı ve ötesine de geçeceği belirtildi. Dünyanın hiçbir ülkesinde hiçbir lidere nasip olmayan böyle bir muhalefetin varlığının, bilinen 2 bin yılı aşkın bir medeniyet tarihine sahip, dünya tarihine yön vermiş birçok devlet ve birçok milliyeti bir arada yaşatmış imparatorluklar yönetmiş Türk Milleti’nin devlet ve düşünce birikimi ve deneyimine layık olmadığı, ayıp olduğu ileri sürüldü.

TÜRK ORDUSUNUN 24 TEMMUZ TAARRUZU MİLLİ BİR HAMLEDİR

Gemi azıya almış ve şımarmış PKK’ye kök söktürmeye başlayan ve terörün belini kıran ordunun 24 Temmuz taarruzunun bir milli hamle olmasına rağmen, Tayyip Erdoğan’la aynı safa düşmemek adına “saray savaşı” yaftası asarak karşı çıkmanın zavallılığı ile ilimizde 1 Kasım başarısına yüzde 51’lik imza atmışların istifasını istemenin hali perişanlığının aynı olduğu belirtildi. Bu kapsamda “atı alıp Üsküdar’ı geçen”, 2018 yılına kadar başkanlığı garantilemiş, 1 Kasım seçiminde genelde yüzde 49,5, özelde ilde yüzde 51’i bularak partisi zirve yapan, üstüne üstlük genel merkezi ve genel merkezin tepesindeki kuvvetten taltifi kapmış bir il başkanına hala istifa çağrısında bulunmanın, işin realitesinde kürsüsüne çıkmanın bir ayrıcalık olduğu KıvılcımHaber gibi bir muhalif gazetede yer bulmanın ayrıcalığını kavrayamamanın gaflet ve dalaletten başka bir şey olmadığı iddia edildi.

KIVILCIMHABER GİBİ MUHALİF BİR GAZETEDE YER BULMAK BİR AYRICALIKTIR

KıvılcımHaber’e röportaj verdiği için, zekâ kıvılcımlarından yoksun paslı ve taş kafalı muhaliflerinin, mal bulmuş mağribi gibi büyük bir balık yakaladıklarını sanarak saldırılarına uğrayan, glu glu dansı yapanların çığlıkları gibi istifa çağrılarına maruz kalan AKP İl Başkanı Av. Ömer Bütüner’e Başbakan’ı ve Genel Başkanı tarafından başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildiği ortaya çıktı.

İşte Bütüner’in taltif belgesi!

Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu tarafından imzalanan ve Sayın Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş tarafından tarafıma takdim edilen tebrik ve teşekkür belgesini almamızda emeği geçen, bu belgenin asıl sahipleri, başta milletvekillerimiz Sayın Reşat Petek bey, Sayın Bayram Özçelik bey, milletvekili adayımız Kamil Özcan bey olmak üzere il yönetim kurulu üyelerimize, kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, Gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, ilçe kadın ve gençlik Kolları başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, Belediye başkanlarımıza ve belediye meclis üyelerimize, il genel meclisi Başkanımız ve il genel meclisi üyelerimize, ve hepsinden öte hiç unvanı olmayan ama Ak iktidarımıza adımıyla, nefesiyle, duasıyla omuz veren güzel insanlarımıza, annelerimize, ablalarımıza, bacılarımıza, amcalarımıza, dedelerimize, gardaşlarımıza yürekten teşekkür ederim. Sizinle aynı yolda yol arkadaşlığı yaptığım için Rabbime hamdediyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Av. Ömer Bütüner Ak Parti Burdur il Başkan

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir