Antalya’da adım adım Vatan örgütlenmesi

Vatan Partisi Antalya İl Örgütü, başına Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Serdar Üsküplü’nün geçmesiyle birlikte başlattığı hamlelerini sürdürüyor; eski atıl durumundan sıyrılıyor. ‘İktidar için Örgütlenme Atılımı’ bütün hızıyla devam ediyor. Başkan Üsküplü’nün deyişiyle Akdeniz’den Toroslar’a il, ilçe ve beldelerde “vatan karargâhları”nın inşası karınca humması ve kararlılığıyla ilerliyor. Bu kapsamda bugün Aksu İlçe Başkanlığı törenle açıldı.

Tüm ülkede başlattığı ‘İktidar İçin Örgütlenme Atılımı’nı sürdüren Vatan Partisi, tarımın, turizmin ve ticaretin merkezi Antalya’da da “Vatan Karargâhları”nı inşa etmeyi sürdürüyor. Vatan Partisi Antalya İl Örgütü, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Serdar Üsküplü’nün İl Başkanı olmasıyla birlikte başlattığı hamlelerini sürdürüyor; eski atıl durumundan sıyrılıyor. ‘İktidar için Örgütlenme Atılımı’ bütün hızıyla devam ediyor. Başkan Üsküplü’nün deyişiyle Akdeniz’den Toroslar’a il, ilçe ve beldelerde “vatan karargâhları”nın inşası karınca humması ve kararlılığıyla ilerliyor. Bu kapsamda bugün Aksu İlçe Başkanlığı törenle açıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Üsküplü, “Antalya’mız bir vatan karargâhına daha kavuşuyor. Bu üretim merkezinde artık emekçinin, üreticinin, işçinin haklarını savunacak bir vatan Partisi var” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.