Antalya’da yangın bölgesinin mağduriyeti sürüyor

Devlet, vatandaşın barınma ve üretimle ilgili birçok sorununa hala çözüm getirmedi

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü, 28 Temmuz’daki Baydın yangınlarında evleri ve üretim araçları zarar gören vatandaşların barınma ve üretimle ilgili ihtiyaçlarının hala halledilmediğini bizzat yangın sahasındaki ziyaretlerinde gözlemleyerek uyarıda bulundu.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü, Vatan Partisi Çiftçi Bürosu Başkanı Ziraat Mühendisi Yusuf Çelik ile birlikte bugün ABD “kara kuvveti” bölücü terör örgütü kalleş PKK’nın çıkardığı yangın bölgesinde evleri, işyerleri, üretim araçları yanan vatandaşlarımızı ziyaret etti.

Vatan Partisi heyeti, yangın bölgesinde vatandaşlarımızın durumunu inceledi.

Devletin verdiği sözleri tutmadığını, Baydın yangınlarında evleri, işyerleri, üretim araçları zarar gören vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmediğini saptadı.

DEVLETE EN KISA SÜREDE YARALARI SARMAYA ÇAĞRI

Ziyaretten sonra Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü yaptığı açıklamada, “Gördük ki, birçok vatandaşımızın barınma ve üretimle ilgili ihtiyaçları giderilmemiş. Biden yangınlarını devlet-millet el ele söndürdük. Devletimizi en kısa sürede vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya çağırıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.