Aslı Güngör’den unutulmaz konser

Burdur Belediyesi Ramazan Erkinlikleri kapsamında sahne alan pop müzik sanatçısı Aslı Güngör Burdurlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

Burdur Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında pop müzik sanatçısı Aslı Güngör şenlik alanında sahne aldı. Çok sayıda Burdurlunun katıldığı konserde Sanatçı Aslı Güngör, unutulmaz parçalarından oluşan bir repertuar seslendirdi.

Konserde konuşan Başkan Ercengiz, “öncelikle ramazan ayının 1. haftasını geride bıraktık. Hepinizin ramazan ayını kutlamak istiyorum. 5 yıl önce sizlere söz vermiştik. Bu sözümüzü tutmaya çalışıyoruz. Burdur her şeyin en iyisine layık” dedi.

“Onların istemediği ne kadar sanatçı var ise buyursunlar gelsinler”

Başkan Ercengiz “bazı Belediye Başkanı arkadaşlarımız bazı sanatçıların gelmesini istememeye başlamışlar. Onların istemediği ne kadar sanatçı var ise buyursunlar gelsinler Burdur’un sahnesi bütün sanatçılara açıktır. Bizi bir arada tutan birçok değer var. Yalnızca siyaset için bir araya gelip siyasetten ötürü de birbirimizden ayrılamayız. Spor da lazım, sanat da lazım, kültür de lazım, sevgi lazım kısacası ‘Her şey çok güzel olacak’ diyorum. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Sanatçı Aslı Güngör’e verdiği konserden dolayı teşekkür eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, etkinliğin anısına sanatçıya plaket ve çiçek verdi.

Konser, Sanatçı Aslı Güngör ve Burdurluların hep bir ağızdan söylediği İzmir Marşı ile son buldu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir