Bahçelievler Mahallesi’ne sıradışı bir muhtar adayı: Hasan Çelik

Muhtarı, elim ve feci bir trafik kazasına kurban giderek hayatını kaybettiğinden beri münhal olarak bulunan ilimizin en aydın insanlarının yaşadığı mutena köşelerinden biri olan Bahçelievler Mahallesi’nde 3 gün sonra muhtarlık seçimleri yapılacak. 8 adayın yarışacağı seçimde muhtarlığa en yakın duranın, kazanmasına kesin gözüyle bakılan emekli öğretmen, Kent Konseyi Eğitim Öğretim Grup Başkanı Hasan Çelik olduğu bildiriliyor.

Muhtarı, elim ve feci bir trafik kazasına kurban giderek hayatını kaybettiğinden beri münhal olarak bulunan ilimizin en aydın insanlarının yaşadığı mutena köşelerinden biri olan Bahçelievler Mahallesi’nde 3 gün sonra muhtarlık seçimleri yapılacak. 8 adayın yarışacağı seçimde muhtarlığa en yakın duranın, kazanmasına kesin gözüyle bakılan emekli öğretmen, Kent Konseyi Eğitim Öğretim Grup Başkanı Hasan Çelik olduğu bildiriliyor. Hasan Çelik’in yıllarını verdiği ilköğretim okullarındaki yöneticilik deneyiminin Bahçelievler muhtarlığında mahalle sakinlerinin hizmetinde büyük başarılar kazanacağına, sıradışı hizmetlere imza atacağına kesin gözüyle bakılıyor.

KıvılcımHaber’e konuşan Hasan Çelik, aydınlık ve seçkin insanların yaşadığı sıradışı mahallelerinin, yıllarını verdiği yöneticilik deneyimiyle daha aydınlık yarınlara taşıyacağına, muhtarlık bürosunun sürekli 7/24 açık ve şeffaf olacağına, 1986 yılından bu yana yaşadığı mahallesinin temel sorunlarını çok iyi bildiğini ve çözümlerini de bildiğini, seçildiği takdirde teker teker çözüme kavuşturacağına emin olduğunu belirtti. Mahalle sakinlerine ayrıca Çelik Hoca, açık pazar yeri- semt pazarı, aile hekimliği yeri ve kaldırımların düzenlenmesi ve parkelenmesi sözlerini veriyor.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir