BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE 23 NİSAN COŞKUSU

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Burdur Bahçeşehir Koleji öğretmen ve öğrencilerince düzenlenen kutlama programına katıldı.

Kutlama programı ilk olarak okul bahçesindeki anfi tiyatroda ilkokul öğrencilerinden oluşan 23 Nisan Korosu tarafından çeşitli 23 Nisan şarkıları söylendi. Daha sonra Konferans Salonunda devam eden programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Tamer Bayar tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma sonrası öğrenciler tarafından halk oyunu gösterisi, 4 yaş ritim gösterisi, 5 yaş dans gösterisi, jimnastik gösterisi, basketbol gösterisi ve ortaokul müzikali sunuldu.

Burdur Bahçeşehir Koleji konferans salonunda düzenlenen program sonrası okul bahçesinde öğrenciler ve velilerin katıldığı yarışmalar düzenlendi. Öğrenciler, karaoke ile şarkılar söyledi ve yüz boyama etkinliği gibi çeşitli aktiviteler ile doyasıya eğlendi.

Programa başta Vali Ali Arslantaş olmak üzere Garnizon Komutanı P. Komd. Alb. Yavuz Çankaya, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.