Başkan Ercengiz, esnafın yön talebine kulak verdi

Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, Aşağı Pazar esnafına kulak verdi, yön uygulamasını ileri bir tarihe erteledi.

Aşağı pazar esnaflarından Ali Tarkan Büyükyörük öncülüğünde esnaflardan oluşan bir heyet Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette esnaflar, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine riayet etmemeleri nedeniyle Hamit Çine Caddesinde trafikte sorunlar yaşandığını belirtti. Esnaflar, yön uygulamasıyla ilgili taleplerini de Başkan Ercengiz’e iletti.

Esnafların taleplerine kulak veren Başkan Ercengiz, ortak bir kararla aşağı pazardaki yön uygulamasını ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı.

Ortak akılla sorunlara çözüm aradıklarını ifade eden Başkan Ercengiz, esnafların ve vatandaşların taleplerine çok önem verdiklerini kaydetti. Esnaflardan kaldırım işgalleri ve park konusunda duyarlı davranmalarını isteyen Başkan Ercengiz, yön uygulaması konusunda esnaflara da görev düştüğünü ve bu bilinçle hareket etmelerini istedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir