Başkan Ercengiz, STK temsilcileriyle iftarda buluştu

Burdur Belediyesi, Burdur’da faaliyet gösteren STK’lar ve muhtarlara Cumhuriyet Yaşam Merkezi’nde iftar yemeği verdi.

Başkan Ercengiz, Cumhuriyet Yaşam Merkezi’nde verdiği iftar yemeğinde Burdur’da faaliyet gösteren oda, sendika ve kitle örgütü temsilcileri ve muhtarlarla buluştu. Yaptığı konuşmada ilde önemli atılımları onlardan aldığı destek, fikir ve görüşler doğrultusunda yapacaklarını ifade etti.

İftara başta Başkan Ercengiz olmak üzere, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, BARO Başkanı Ramazan Gedik, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Kazım Üstüner, BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nevruz Gökçüoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 6’ncı Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, Meslek odaları başkanları, muhtarlar, TÜRMOB’a bağlı Mühendis odaları başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından duadan sonra bir konuşma yapan Başkan Ercengiz, “öncelikle bolluğun, kardeşliğin, yüce Yaradan’ca affedilmenin bol olduğu Ramazan ayında bizi kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum” dedi.

ORTAK AKLI EGEMEN KILARAK

VE SİYASİ AYRILIKLARIMIZI ZENGİLİK SAYARAK

BURDUR’UN GELECEĞİNDE HEP BİRLİKTE ROL ALMAK

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimini müteakiben göreve başladıktan sonra yeniden oturup konuşarak Burdur’un geleceğini planlamak istediklerini vurgulayarak, “geçmişte de kısmen zaman zaman sizlerin bilginize, sizlerin önerilerine, sizlerin Burdur’un geleceği için planladığınız ne varsa dinleyerek Burdur’umuz için elimizden geleni yapmaya gayret etmiştik. Bu dönem ortak aklı daha egemen kılıp siyasi ayrılıklarımızı bir zenginlik olarak kabul ederek Burdur’umuzun geleceğinde hep birlikte rol almak istiyoruz. Özellikle Meslek odalarımızın Burdur’umuzun geleceğine yönelik planlamaları bizler açısından çok önemlidir. Geçmiş dönemde 35 mahalle muhtarımızla yaptığımız işbirliği neticesinde kentimizin önceliklerini onlardan gelen talepler doğrultusunda iyi planladığımızı düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki 5 yıl içerisinde tüm kavgaları bir tarafa bırakarak siyasi ayrılıkları biraz önce söylediğim gibi zenginlik gibi görerek bu kentin geleceği için kol kola girip bu kentin geleceğini birlikte tasarlamaktan onur duyacağız ben ve ekip arkadaşlarım olarak. Yaklaşan bayram öncesinde yoğun programlarınıza rağmen davetimize geldiğiniz için bir kere daha teşekkür ederek, bayramınızı şimdiden kutluyorum. Hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.