Başkan Ercengiz’in Ramazan Bayramı Mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Ramazan Bayramı Mesajı:

“On bir ayın sultanı Ramazan ayını Burdur’da birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde geçirdik. Ramazan boyunca Gönül Sofralarımızda birlikte iftarımızı açıp, düzenlediğimiz eğlencelere birlikte eşlik ettik.

Sevginin ve saygının simgesi konumundaki bayramlar, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı özel günlerimizdir. Toplumsal bilincin gelişmesine, ulusal değerlerin güçlenmesine, birlikteliğin, kardeşliğin ve sevginin yaşanarak ve paylaşılarak yerleşmesine aracılık etmesi, bayramları tüm toplumlar için özel kılmaktadır.

Bayramlar sadece otel tatilleri için bir fırsat değil, büyüklerimizi, yakınlarımızı ve dostlarımızı ziyaret ettiğimiz bir gelenektir. Lütfen bu geleneği bozmadan bu bayramda büyüklerimizi ve yakınlarımızı ziyaret edelim.

Ramazan Bayramının başta İslam Alemi olmak üzere tüm dünyaya sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini diliyorum. İyi bayramlar.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.