Başkan Ünal, Eleştiri Meclisi kuruyor

Şeffaflığa ve hesapverilebilirliğe önem veren Bucak belediye Başkanı Emrullah Ünal, Eleştiri Meclisi uygulamasıyla vatandaşların eleştirilerini dinleyecek.

Konuyla ilgili açıklama yaparak, “Ortak akıl ve istişare anlayışıyla hemşerilerimizle buluşmaya, istek ve taleplerini yerinde dinleyerek çözüm odaklı hizmetler üretmeye çalışıyoruz” diyen Başkan Ünal, “Bu anlamda başlatacağımız Mahalle Meclisi toplantılarımız öncesi genel olarak vatandaşlarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyeceğimiz Burdur’da bir ilkini gerçekleştireceğimiz “Eleştiri Meclisini” Şirinler Parkı içeresindeki anfitiyatromuzda yapacağız. Ben herkesin eleştirme hakkı olduğunu düşünüyorum. Halkın oyuyla seçilmiş temsilcisi olan herkesin bu eleştirilere açık olması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Emrullah Ünal “Birbirimizi tanımamak en büyük önyargı sebebidir. Belediyemizin çalışma sisteminden memnun olmayan, yaptığımız işlerin plansız olduğunu düşünen, ‘belediye başkanı ben olsam daha iyi yapardım’ diyen, ‘benim mahallemde çalışma yapılmıyor’ diyen, sosyal medya ve haberlerde gerekli açıklamaların yapılmadığına inanan, belediyemizi istediği düzeyde tanımayan ve tanımadı için de sevemeyen tüm kardeşlerimi görüşlerini dile getirmek için Eleştiri Meclisi’ne davet ediyorum. Lütfen gelin eleştirin ve doğruyu beraber bulalım” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.