Başkanlardan Başkan Ercengiz’e ziyaret

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti. 

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Milletvekili İlhan ve Başkan Takan, Burdur Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Başkan Ercengiz’den bilgi aldı. Başkan Ercengiz ziyaretin ardından CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile birlikte şehir turu yaptırdı. 

Başkan Ercengiz, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile birlikte Halk Plajı, BİMTAŞ Göl Tesisleri, Sultandere Hizmet Kampüsü, Cumhuriyet Yaşam Merkezi ile El Sanatları Merkezini gezdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, Burdur’a gerçek bir kent kimliği kazandırmak için çalıştıklarını ifade etti. Halk Plajı ziyaretinde her geçen gün çekilen Burdur Gölü’nün çığlığını duyurmak için çalıştıklarını belirten Başkan Ercengiz, Burdur Gölü’nde yaşanan çekilme hakkında da bilgi verdi. Yapılan ve devam eden çalışmaları çok beğendiğini ifade eden, Milletvekili İlhan ve Başkan Takan, Başkan Ercengiz’i ve belediye çalışanlarını tebrik etti.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’nın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, anmalık takdim etti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir