BBB, Encümen (Yarkurulu) üyelerini seçti

Burdur Belediyeler Birliği (BBB) dün Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz başkanlığında yaptığı olağanüstü toplantıyla Encümen üyelerini seçti.

Burdur Belediyesi Sultandere Kampüsü’nde yapılan encümen seçimlerinde, Encümen üyesi seçimi, Plan ve Bütçe Komisyonu üye seçimi, 2019 yılı bütçe ve taşınır kesin hesabı, 2021 yılı yatırım planı ve çalışma planı, Katı Atık Bertaraf Tesisi 3’ncü Aktarma İstasyonu yeri ve 2019 yılı faaliyet raporundan oluşan gündem maddeleri görüşüldü. Burdur Belediyeler Birliği (BBB) Encümenine Gölhisar İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Karamanlı İlçe Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Altınyayla İlçe Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, Kemer İlçe Belediye Başkanı İsmail Özay, Ağlasun ilçe Belediye Başkanı Ali Ulusoy seçildi.

Yapılan Burdur Belediyeler Birliği 5. Encümen Üyesi seçimlerinin ardından konuşma yapan Başkan Ercengiz, “ küresel Covid199 salgını sebebiyle normalde Nisan ayında yapmamız gereken toplantımızı, bugün olağanüstü olarak gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte yeniden faaliyetlerimize devam edeceğiz. Seçilen Encümen üyesi başkanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içerisinde Burdur’umuz için hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Burdur Belediyesi Sultandere Kampüsü’nde düzenlenen Belediyeler Birliği 5. Encümen Üyesi seçimlerinin ardından Başkan Ercengiz, toplantıya katılan belediye başkanlarına kampüsü gezdirerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir