Bu bir komple teorisi değildir; FETÖ imamının itirafıdır

FETÖ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ameliyatta Öldürmeyi Planladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Başbakan olduğu dönemde bağırsak rahatsızlığı nedeniyle yattığı hastanede ameliyat esnasında öldürmeyi planlamışlar.

Bir CİA yaratığı olan Amerikan ajanı Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, 2013 yılında Başbakan olduğu dönemde bağırsak rahatsızlığı nedeniyle yattığı hastanede ameliyat esnasında öldürmeyi planladığı ortaya çıktı.

“HEDEFLERİ, ERDOĞAN’I AMELİYATTA ÖLDÜRMEKTİ”

Sabah’ın haberine göre, 17-25 Aralık operasyonlarını izleyen süreçte itirafçı olan, ardından 200’e yakın bilgi, belge, görüntü ve ses kaydını İzmir Cumhuriyet Başsavcı vekili Okan Bato’ya teslim eden Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ’nün) askeriyeden sorumlu imamı Hüseyin Sarıçiçek, Fethullah Terör Örgütü (FETÖ’nün) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ameliyatta öldürmeyi planladığını açıkladı.

“AMELİYAT MASASINDA KALACAKTI”

“Fetullah Gülen’e en yakın 6 kişilik çok gizli heyette bulunan Ege Bölge İmamı Necdet İçel”in 7 Şubat ve 17-25 Aralık operasyonlarından önce Amerika’ya gidip geldiğini belirten itirafçı Sarıçiçek, “7 Şubat MİT krizinin yaşandığı gündü. Fetullah Gülen’e en yakın 6 kişilik çok gizli heyette bulunan Ege Bölge İmamı Necdet İçel beni aradı, otogardan bir albayı alıp Torbalı’daki çiftliğine götürmemi istedi. Ben de o albayı alarak İçel’in Torbalı’daki çiftliğine götürdüm. Bu arada Necdet İçel’in bağırarak bahçeye fırladığını ve yanında bulunan 4’ncü sınıf bir emniyet müdürüne saldırdığını gördüm. İçel, ‘Ameliyata nasıl girmez? Allah kahretsin, nereden uyandı bu adam? Nasıl ölmez’ diye bağırıyordu. Ardından o dönemde başbakan olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’da gireceği bir ameliyattan son anda vazgeçtiğini öğrendim. Bunun üzerine örgütün o gün Erdoğan’ı ameliyat masasında öldüreceklerini anladım” dedi.

Sarıçiçek açıklamalarına şöyle devam etti:

EN TEHLİKELİ BİRİM: İKK TİMLERİ

 “FETÖ’nün en tehlikeli birimi, istihbarata karşı koymak için kurulan İKK timleridir. Bu birimde olanlar genellikle saçlarını uzatır ve küpe takarak kamufle olur. Üniversitelerin genellikle güzel sanatlar fakültesini kendilerine üs olarak belirlerler. Kaset, şantaj, kumpas işlerini çok profesyonelce gerçekleştirirler.

“Bendeki delilleri Cumhuriyet Başsavcı Vekili Okan Bato’ya teslim ettikten sonra bir çok tehdit telefonu aldım. Evim FETÖ polisleri tarafından 2 kez basıldı.

“Darbe girişimin ardından tutuklanan Genelkurmay Başkanlığı İstihbarat Daire Başkanı Korgeneral Mustafa Özsoy, TSK içindeki en tehlikeli isimlerden biriydi. Özsoy, sık sık Ege Bölge İmamı Necdet İçel ile bir araya gelirdi.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir