Burdur İYİ Parti’de istifa depremi

İçlerinde önceki dönem milletvekili, Belediye Meclis üyesi, Gençlik kolları Başkanı bulunan bir grup vatandaş İYİ Parti’den istifa ederek yuvaya döndü ve MHP’ye katıldı.

HABER MERKEZİ-ABD ve Batı’ya kafa tutmaya başladığı ve antiemperyalist bir rotaya girdiği için Amerikan aleti Meral Akşener tarafından bölünerek kurulan İYİ Parti son zamanlarda dağılmaya yüz tutmuştu. Dört bir yandan kitlesel istifalarla sarsılan İYİ Parti’ye bir şok da Bucak’tan geldi. İYİ Parti’den istifa eden 25.dönem Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun, Belediye Meclis Üyesi Ali Sağar, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Onur

Örenli başta olmak üzere birçok İYİ Partili MHP’ye katılarak MHP Bucak İlçe Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

Rozet takma törenine MHP İl Başkanı Gültekin Oktay, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper, Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör ve bir çok partili vatandaş katıldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.