Burdur’da Hayır’cı Gençler Sahada

Gazi Meclis’in yetkilerini tırpanlayan, demokrasinin olmazsa olmazı güçler ayrılığı ilkesini yok eden “denetimsiz Cumhurbaşkanlığı sistemi” öngören Anayasa değişikliği Halk Oylaması eylemlerinin bütün hızıyla, heyecanıyla ve öfkesiyle devam ettiği ülkede ve ilimizde gençler de sahaya indi. Bu kapsamda Burdur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) gençlik Kolları üyesi gençler, Cumhuriyet Meydanında eski Belediye yanında hayır standı açtı; halka hayır broşürleri dağıttı.

Gazi Meclis’in yetkilerini tırpanlayan, demokrasinin olmazsa olmazı güçler ayrılığı ilkesini yok eden, Türk ordusu bölücü ve yobaz terör örgütlerini kazdığı hendeklere gömerken, Fırat Kalkanı’yla Suriye’deki Amerikan-İsrail koridoruna hançer gibi girerken, bundan dolayı devlet-millet topyekûn birliği ilaç gibi gerekli iken halkı evet ve hayır kamplarına bölen “denetimsiz Cumhurbaşkanlığı sistemi” öngören Anayasa değişikliği Halk Oylaması eylemlerinin bütün hızıyla, heyecanıyla ve öfkesiyle devam ettiği ülkede ve ilimizde gençler de sahaya indi. Bu kapsamda Burdur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) gençlik Kolları üyesi gençler, Cumhuriyet Meydanında eski Belediye yanında hayır standı açtı; halka hayır broşürleri dağıttı.

Genç eylemcileri katılan CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, gençlerle fotoğraf çektirdi ve KıvılcımHaber’e yaptığı açıklamada, gençlerin özgür bir Türkiye uğruna hayır eyleminde bulunduğunu belirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.