CİA ağzıyla konuşan Biden tayfası telaşlı

Vatan Partisi Genel Sekreteri Bursalı’dan Murat İde’ye cevap: CİA ağzıyla konuşan Biden tayfası telaşlı

Meral Akşener’in Basın Danışmanı Murat İde’nin, KRT TV’de Doğu Perinçek, Vatan Partisi ve Aydınlık Gazetesi hakkında ahlak dışı ve hakaret içeren sözler sarf etmesi üzerine Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı sosyal medya üzerinden cevap verdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Basın Danışmanı Murat İde, KRT TV’de Doğu Perinçek, Vatan Partisi ve Aydınlık Gazetesi hakkında ahlak dışı ve hakaret içeren sözler sarf etti.

Bu olay üzerine Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı Twitter üzerinden  ”BİDEN TAYFASI TELAŞLI” şeklinde cevap verdi. Bursalı, İyi Parti’nin Uygur kışkırtıcılığıyla sıkça dile getirdiği Mehmetçiğe ateş açan Türkistan İslam Partisi’ni de hatırlattı.

“Meral Akşener’in basın danışmanı Murat İde KRT TV’de, Genel Başkanımız Doğu Perinçek, Vatan Partisi ve Aydınlık Gazetesi hakkında, CIA ağzıyla, ahlak dışı, yalan, hakaret ve iftiralarla dolu bir konuşma yapmıştır” diyen Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı, “FETÖ’nün Silivri duvarlarını yıkan, Ermeni Soykırımı yalanını tarihe gömen, 15 Temmuz hain darbesinin ezilmesinde tarihi ve öncü rol oynayan Doğu Perinçek’in ve Vatan Partisi’nin milliliğini sorgulamaya kimsenin gücü yetmez. Bu HDP-PKK dostu Gladyo artıkları milletimizi kandıramaz” ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında Bursalı, “kürsülerde şov yaparak, Mehmetçiğe kurşun sıkan Türkistan İslami Partisi’ni baş tacı ederek, Uygurları savunamazsınız. Çin’e düşmanlık, Biden görevidir. Bu görevle ancak Türkiye’ye ve Uygurlara düşmanlık yaparsınız. Uygurların yanında olan ve sorunlarını çözen Vatan Partisi’dir” şeklinde değerlendirmeden bulunarak, “Türkiye düşmanı mevzilerde FETÖ görevleri devam ediyorlar. Genelkurmay’a kulak yerleştirenler, FETÖ kumpaslarının emniyet amirlerini atayanlar, ABD planlarıyla MHP’yi bölenler Türk Milliyetçisi değil, ancak ABD’nin Türkiye düşmanı projelerinde kullanışlı aparat olurlar ve oldular” dedi.

Bursalı açıklamasını, “sözde milli hassasiyetleriyle CIA bağlantılı Uygur ayrılıkçılarını kürsülere çıkarırlar, timsah gözyaşları dökerler. Ancak 500 gündür HDP-PKK’ya kahramanca meydan okuyan Diyarbakır annelerinin yüzlerine bile bakamazlar. Bunların ”milliyetçiliği” budur. Maskeleri düşmüştür” sözleriyle sonlandırdı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir