Çelebi’ye Vatan Partisi’ne davet

Ulusal Strateji Merkezi (USMER) Başkanı, Vatan Partisi önceki Genel Sekreteri Utku Reyhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, CHP’deki istifa depremine değinerek, istifa eden 3 milletvekilinden biri olan ve istifa gerekçelerini HDP/PKK ile işbirliği, S400, Suriye, Irak, Doğu Akdeniz, Mavi Vatan gibi Türkiye’nin temel ve stratejik sorunlarına dayandıran Mehmet Ali Çelebi’yi CHP’ye girerken uyardıklarını, ancak dinlemediğini, ama geç kalmadığını, amacı gerçekten “HDP/PKK ile mücadele ve Atatürk devrimciliği” ise onun yerinin Vatan partisi olduğunu belirtti.

Ulusal Strateji Merkezi (USMER) Başkanı, Vatan Partisi önceki Genel Sekreteri Utku Reyhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, CHP’deki istifa depremine değindi. İstifa eden 3 milletvekilinden biri olan Mehmet Ali Çelebi, istifa gerekçelerini HDP/PKK ile işbirliği, S400, Suriye, Irak, Doğu Akdeniz, Mavi Vatan gibi Türkiye’nin temel ve stratejik sorunlarına dayandırdı.

Ulusal Strateji Merkezi (USMER) Başkanı, Vatan Partisi önceki Genel Sekreteri Utku Reyhan sosyal medya hesabından Mehmet Ali Çelebi’yi CHP’ye girerken bugünleri öngörerek uyardıklarını belirterek, “10 Aralıkçıların ve HDP’cilerin yanına düşeceğini söyledik. O zaman dinlemedi” dedi.

Ancak geç kalmadığını belirtti. “Geç olsun, güç olmasın” diyerek,  amacı gerçekten “HDP/PKK ile mücadele ve Atatürk devrimciliği” ise onun yerinin Vatan partisi olduğunu belirtti.

“Buyursun Vatan Partisi’ne gelsin” diyerek davet etti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir