Çölaşan’a sosyal medyayı sallayan çok sert tepki

“Yaratıcı yıkıcılığın medyadaki silahşoru”na karşı yanardağ patlaması gibi “anasından doğduğuna pişman” eden çok büyük tepki

Yoğun bir kampanyayla Aydınlıkçıların, gönüllülerinin ve tekmil halkın desteğini alarak Tivibu’ya ve DigiTürk’e giren Ulusal Kanal’ın başarısına ve yürüttüğü kampanyaya çirkin bir iftira atıldı. Kampanyada toplanan paraların örtülü ödenekten geldiğini iddia ederek çamur atan Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan’a millet sert tepki verdi. Sosyal medyayı sallayan tepkiler gün boyu sürdü.

Normal şartlarda ülke çapındaki reyting sıralamasında halkın 5’inci sıraya oturttuğu Ulusal Kanal DigiTürk ve Tivibu’ya girerek 20 milyon fazladan vatandaşa seslenmeyi önüne hedef olarak koydu.

Bunun için gerekli olan 3,5 milyon lirayı Atatürk’ün Sakarya Savaşı arifesinde halkın iki öküzünden birini, istediği yöntemle toplamak için yoğun bir kampanya başlattı. Halkın teveccühü sel olup çağladı ve gerekli miktarın 5 katını verdi Görev Vakfı’na.

Bu müthiş başarı hikâyesini çekemeyenler iftira, fitne fesat ve çamur atmaya tevessül etti.

Bu kapsamda Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan çamur siyasetinde başı çekti.

Çölaşan, imece kampanyasıyla toplanan paranın, nereden ve nasıl bulunduğunun merak konusu olduğunu yazdı. Çölaşan daha da ileriye giderek paranın örtülü ödenekten verildiği iftirasında bulundu.

ÇÖLAŞAN’A, SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN HALKIN TEKİSİ SERT OLDU

Bunun üzerine sosyal medyada Çölaşan’a çok sert bir tepki sağanağı başladı. Özellikle Facebook ve Twitter adeta sallandı.

Sosyal medyadaki tepkilerden derlediklerimiz:

Ulusal Kanal Haber Müdürü Deniz Adalı, “ABD ile yattıkları açılım uykularından müfteri olarak uyandılar. Üzerinden koparıp attığın çamur Ulusal Kanal’a yapışmaz. Emin Çölaşan, sen FETÖ’ye, PKK’ya sahip çık. Biz Türk Milleti demeye devam edeceğiz. Şeref kırıntısı varsa iddianı ispatlarsın” dedi.

Burhan Eptemli

Göktur Merve Kılıç, Ulusal Kanalı’n kampanyasının nasıl yürüdüğünü şöyle açıklıyor: “Ulusal Kanal’da çalışırken bir telefon geldi. Notu şuydu: Günlerdir diş ağrısı çekiyorum, diş doktoruna gitmek için para ayırdım.  Ben iki gün daha diş ağrısı çekerim, ama Kanalımız iki saniye bile kararmasın. Siz bunu anlayamazsınız. Tıpkı Vatan Savaşını anlayamadığınız gibi.”

Ulusal kanal Genel Müdür yardımcısı Erdem Özdemir

Ulusal Kanal’ımızın Digiturk ve Tivibu’ya girmesi Emin Çölaşan’ı gazetecilikten etti. Halktan toplanan desteklerle gerçekleşen başarıya iftira atmak gazetecilik değil. Banka hesapları ortada, gazetecilik teyit etmediğin bilgiyi yayınlamak mıdır? Bunun adı iftiracılık!

Meltem Ayvalı

Ulusal Kanal için; gündelik işe giren öğrenciyi, evini bağışlayan Cumhuriyet öğretmenini, maaşını veren emekliyi anlayamazsınız. Dava nedir bilmezsiniz, millete güvenmezsiniz.

Gazeteci değil DEDİKODUCUSUNUZ.

Emin Çölaşan ve Sözcü özür dilemeli, yetmez, yargı önünde hesap vermeli!

Serap Yılmaz

Serap Yılmaz

Volkan Türkyılmaz

Çölajanı meraklanmış…

Alçaklığın bu kadarı olur…

Merakını alalım: Ben dâhil Büyük Türk Milletinin katkılarıyla meydana gelen imece ile bulundu o para… Sadece 3,5 milyon TL de değil üstelik… Mal bağışlarıyla birlikte 20,5 milyon TL…

Önüne atılan kemiği yalayarak, paylaşmayarak ve bencillikle hayat sürdürenler bu tür fedakârlıkları anlayamazlar, kafaları almaz, şaşırırlar…

Mevlüt Usta

Ali Kemaller de kurtuluş savaşını verenlere çok iftira atmışlardı.

İftira atan, yalan söyleyen Çölaşan…

Sana yazıklar olsun.

Orhan Bal

Emin Çölaşan Mahkemeye Hangi belgeyi sunacak.

Ama ulusal kanalın sunacağı binlerce Dekont Tapu belgeleri var. Attığın Çamur yüzüne bulaştı.

Uğur Albayrak

EMİN ÇÖLAŞAN’DAN ULUSAL KANAL’A ÖRTÜLÜ ÖDENEK İFTİRASI
?SİZ GAZETECİ DEĞİL YALANCISINIZ!
?BEİDEN’İN TETİKÇİSİ ASALAKSINIZ!
?EVİNİ, ARSASINI, BAHÇESİNİ, EMEKLİ AYLIĞINI, ÇEYİZİNİ BAĞIŞLAYANLARLA
HEP BİRLİKTE BAŞARDIK!
?DİGİTÜRK 52. KANALDA YAYINDAYIZ
AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEMELİSİN VE MAHKEMEDE MUTLAKA HESAP VERECEKSİN!
Tıklayınız
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.