Göker ve Ayten’den Vali Yılmaz’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Burdur Valisi Şerif Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkan Ayten ile Vekil Göker’e Eğitim İş Burdur Şube Başkanı Halil Ercan ile Eğitim Sen Şube Başkanı Necdet Tekin eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Eğitim İş Burdur Şube Başkanı Halil Ercan ile Eğitim Sen Şube Başkanı Necdet Tekin’in eşliğinde Burdur Valisi Şerif Yılmaz’ı ziyaret etti. Karşılıklı teşekkür konuşmalarından sonra yapılan görüşmede CHP heyetinin, son zamanlarda OHAL’den kaynaklanan ve Amerikan güdümlü FETÖ’cü darbe kalkışmasıyla ilişkilendirilerek açığa alınan veya tutuklanan taraftarlarıyla ilgili sıkıntılarını bildirdikleri ve bu konuyla ilgili olarak görüş alışverişinde bulundukları öğrenildi.

Geçen hafta Karamanlı CHP Gençlik Kolları Başkanı Nuri Erdem Fethullahçı darbe kalkışması propagandası iddiasıyla tutuklanıp ertesi günü serbest bırakılmış; Eğitim İş Burdur Şube Örgütlenme Sekreteri Milli Eğitim Rehber Öğretmeni Mahir Akgün gene sosyal medya üzerinden devlet büyüklerine hakaret, iftira, küçük düşürme ve FETÖ’cü darbe propagandası yapmak iddiasıylaaçığa alınmıştı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir