Gürallar’dan Başkan Ercengiz’e ziyaret

Seçimin arifesinde Cumhur İttifakı’nca seçim malzemesi olarak kullanılan Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral ve ekibi, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti. Gürallar’a 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’nde 112 dönüm arazi tahsis edilmişti.

Burdur’a yatırım yapması için epey zamandır görüşmeler devam eden, kendilerine 2’nci Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 112 dönüm arazi tahsisi yapılan, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde seçim malzemesi olarak kullanılan Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral ve ekibi, Burdur Belediye Başkanı Ercengiz’i makamında ziyaret etti.

Bir takım temaslarda bulunmak için Burdur’a gelen Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral, Yönetim Kurulu üyesi Erol Güral ve Gürallar AŞ heyeti,  Burdur’da ilk olarak Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in ve Burdur Belediyesi’nin uzun süredir yakından takip ettiği, 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımlarla ilgili Burdur’da bazı temaslarda bulunacak olan Rıza Güral ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yapılacak olan yatırımlar hakkında konuşup istişarede bulundular.

Başkan Ercengiz Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral, Yönetim Kurulu üyesi Erol Güral ve beraberindeki heyetle birlikte uzun süredir birlikte takip ettiğimiz ve 2’nci OSB ‘de yapacakları yatırımı değerlendirmek üzere yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.