Muhtarlar, Dayanışma Yemeğinde buluştu

86 üyesi bulunan Burdur Muhtarlar Derneği, Serenler Otel’de düzenlediği akşam yemeğinde üyelerini biraraya getirdi.

35’i il merkezinde, 51’i merkez ilçede toplam 86 üyesi bulunan Burdur Muhtarlar Derneği, Serenler Otel’de düzenlediği akşam yemeğinde üyelerini buluşturdu.

Yemekte Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Muhtarlar derneği Başkanı Tepe Mahallesi muhtarı Mustafa Aktaş, İl Jandarma Komutanı J. Albay Orhan Kılıç, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ve muhtarlar katıldı.

Etkinliğin anlam ve önemi hakkında kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Aktaş, halkın sorunlarının çözümünde ilk aşamayı, ilk basamağı kendilerinin oluşturduğunu, kendilerinin devletin kılcal damarları olduğunu, sorunların çözümünde yöneticilerimizin katkılarını talep ettiklerini, sorunların çözümünde emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ettiğini belirtti.

Burdur valisi Şıldak da yaptığı konuşmada, burada muhtarlarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, muhtarlık müessesesinin dernek başkanının da belirttiği gibi gerçekten devletin kılcal damarlarını oluşturan çok önemli bir müessese olduğunu belirterek, “sizlere kapımız bildiğiniz gibi her zaman açık” dedi.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.