Halkı düşünen belediye uygulamaları göz dolduruyor

Kimilerinin “sosyal belediyecilik”, “toplumcu belediyecilik” diye adlandırdığı ve halkın ve kamunun çıkarlarının önde ve belirleyici olduğu halkçı belediyecilik, 2 yıldır Burdur siyasetine ve kamuoyuna damga vuruyor. Bu kapsamda “hükümet partisinden belediye başkanlığı” sloganıyla 2 dönem başkanlık yapanların 2 dönem boyunca beceremedikleri ve Burdur halkına niteliksiz içme suyunu reva gördükleri içme suyunun otomatik Klor Üretim Jeneratör Sistemini Başkan Ercengiz hizmetinin 2’nci yılında devreye soktu.

Halkın ve kamunun çıkarlarının önde ve belirleyici olduğu halkçı belediyecilik, 2 yıldır Burdur siyasetine ve kamuoyuna damga vuruyor. Bu kapsamda “hükümet partisinden belediye başkanlığı” sloganıyla 2 dönem başkanlık yapanların 2 dönem boyunca beceremedikleri ve Burdur halkına niteliksiz içme suyunu reva gördükleri içme suyunun otomatik Klor Üretim Jeneratör Sistemini Başkan Ercengiz hizmetinin 2’nci yılında devreye soktu.

Burdur Belediyesi tarafından içme suyunda kötü tat ve kokunun ortadan kaldırılması için Klor Üretim Jeneratör Sistemi hayata geçirildi. Bu sistemin suyun sertlik derecesini de düşürdüğü bildirildi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir