Helik Bölek üzerinden sert polemik

Hastanedeki tedavisine DHKP-C talimatıyla son verilerek ölüm orucuna yatırılan Grup Yorum mensubu sanatçı Helin Bölek’in 288’inci gününde hayatını kaybetmesi iktidarla muhalefeti sert tartışmalara sürükledi. DHKP-C talimatıyla tedavisi sonlandırılarak ölüm orucuna yatırılan ve önceki gün orucun 288’inci gününde ölen Grup Yorum üyesine CHP sahip çıkar ve iktidara yüklenirken Soylu, “hastaneye kaldırıldığı halde DHKP-C’nin talimatıyla tedavisini engelleyerek hastaneden çıkartıp ölüme yatıran sizin milletvekilleriniz. Ölümü kutsallaştırıp DHKP-C’nin değirmenine ölü taşıyan da sizsiniz. Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları” diyerek sert çıktı.

DHKP-C, bir terör örgütü.

Şimdiye kadar birçok cinayet işledi, birçok komplo düzenledi.

En son olarak hastaneye yatırıldığı halde DHKP-C’nin müdahalesiyle ölüm orucuna yatırılan Grup Yorum mensubu sanatçı Helin Bölek hayatını kaybetti.

İnsanlığın yeni düşmanı Kovid19 gerçekleri

BÖLEK’İN ÖLÜMÜ, ÖZGÜR ÖZER’E DERİN ÜZÜNTÜ YAŞATTI

Yorum mensubu sanatçı Helin Bölek orucun 288’inci gününde hayatını kaybetti. CHP Grupbaşkanvekili Özgür Özer, Helin Bölek’e sahip çıkarak “Helin Bölek’in ölüm orucundayken yaşamını yitirmesinin üzüntüsü içindeyiz” diye Twitter paylaşımında bulundu.

Özer, paylaşımının devamında, “gün, ölüm orucunu sürdüren Mustafa Koçak ve İbrahim Gökçek’i yaşatmak için harekete geçme günüdür. Talepler yerine getirilmeli, toprağa yeni bir canın düşmesi engellenmelidir” şeklinde ifadeler kullanarak iktidarın teröristlerin taleplerini kabul etmesini istedi.

CHP Grupbaşkanvekili Özgür Özer’in Helin Bölek hakkında yaptığı bu paylaşıma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ateş püskürdü. Bakan Soylu, CHP milletvekillerini DHKP-C talimatlarına uymakla suçladı.

Bakan Soylu, “hastaneye kaldırıldığı halde DHKP-C’nin talimatıyla tedavisini engelleyerek hastaneden çıkartıp ölüme yatıran sizin milletvekilleriniz” diye suçlamada bulundu.

Kahraman sağlık Mehmetçiklerimizi alkışlamayı sürdürüyoruz

“Ölümü kutsallaştırıp DHKP-C’nin değirmenine ölü taşıyan da sizsiniz. Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları” diyerek ağır ithamlarda bulunan Bakan Soylu’nun müeyyidesiz ithamları kamuoyunun dikkatinden kaçmadı.

Milletinin gelenekleriyle iplerini koparmışlar tarfından yapılan Helin Bölek’in cenaze töreni

Reklam için ölmek

Dün, “ölüm orucu” sonucu ölen bir örgüt üyesinin cenazesi gündeme geldi. Sağlık çalışanlarımızın büyük fedakarlığında övgüye değer bir şeyler bulamayanlar bir cinayeti kutsamaya başladı.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir