Hem suçlu hem güçlü, aynı zamanda arsız

Tepkiler üzerine görevden alınan İsmail Uygur’un oğlundan tepki çeken paylaşım

Oğlu Efe Uygur’u belediye şirketi olan TORBEL AŞ’ye müdür yardımcısı olarak atayan, ancak gelen tepkiler üzerine geri adım atarak oğlunu görevden alan Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur’un oğlu Efe Uygur, kamuoyunda “hem suçlu hem güçlü” dedirten ve yoğun tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Uygur, arsızlığı da ele alarak “Allah’a şükür sizin gibi hırsız da değiliz, sizin gibi köpek de değiliz…” dedi.

BAŞKAN UYGUR, OĞLUNU HERKESTEN ÖZÜR DİLEYEREK GÖREVDEN ALDI

Torbalı CHP’li Belediye Başkanı İsmail Uygur, Oğlu Efe Uygur’u belediye şirketi olan TORBEL AŞ’ye müdür yardımcısı olarak tayin etmişti. Gelen yoğun tepki üzerine oğlunu görevden alan Uygur, oğlunu görevden aldığını “öncelikle yaşanan olayla ilgili herkesten özür dilerim. Benim ve yönettiğimiz belediye üzerinden zor durumda bıraktığım, kişilerin daha fazla linç edilmesine müsaade edemeyeceğim. Eğer ortadaki yanlış, oğlumun ücretli görev almasıysa görevine bugün itibari ile son veriyorum” sözleriyle duyurdu.

Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur’un oğlu Efe Uygur, TORBEL’e müdür yardımcısı olarak atanmasından sonra gelen tepkilere skandal bir paylaşımla cevap verdi.

“Allah’a şükür sizin gibi…”

Konuyla ilgili İzgazete’nin haberine göre, Torbalı Belediye Başkanı Uygur’un müdür yardımcılığına atanan oğlu Efe Uygur, daha sonra sosyal paylaşım hesabından sildiği anlaşılan skandal bir mesaj paylaştı. Uygur, kendisine gelen tepkiler sonrasında kişisel sosyal medya hesabından “Allah’a şükür sizin gibi hırsız da değiliz, sizin gibi köpek de değiliz…” dedi.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.