Huzur ve güven içinde bayramlaşma

Ülkemizde ve ilimizde son yılların en huzurlu, geleceğe güven ve umutla baktığımız bir bayramlaşma yaşandı. Ulucami avlusunda yapılan bayramlaşma töreninde, geleceğe umutla bakan huzur ve güven vardı.

Ülkemizde ve ilimizde son yılların en huzurlu, geleceğe güven ve umutla baktığımız bir bayramlaşma yaşandı. Ulucami avlusunda yapılan bayramlaşma töreninde, herkes birbirinin bayramını, Amerikan operasyonal kuvveti darbeci FETÖ’nün başının ezilmesi ve ABD “kara gücü” bölücü terör örgütü PKK’nın kazdığı hendeklere gömülmesi, güneyde terör koridoruna Fırat Kalkanı’nın hançer gibi girmesi, Rusya, İran ve Türkiye arasındaki Astana sürecinin hızla gelişmeye devam ederek bölgemizden ABD saldırganlığını defetmenin biricik yolu olan bölgesel işbirliğinin gelişmesi şartlarında geleceğe huzur ve güvenle bakılan bir haleti ruhiye ile umutla kutladı.

Açılım döneminin gösteriş meraklısı, kalabalık olarak gelen şımarık ve küstah gruplarından eser yoktu. Kamplaşma ortadan kalmış, bütün vatandaşlar bit büyük milletin bireyi olmanın huzuru ve güveni içinde birbirleriyle bayramlaştılar.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir