Huzurevi Sakinleri Piknikte Bir Araya Geldi

Kovid19 salgını sebebiyle bir yılı aşkın süredir ziyarete kapalı olan huzurevlerinin, kademeli normalleşme adımları kapsamında yeniden açılmasıyla birlikte Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi sakinleri için moral pikniği düzenlendi.

Burdur Belediyesi’nce Halk Plajında düzenlenen etkinlikte, Huzurevi sakinleri keyifli bir gün geçirdi. Düzenlenen pikniğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Başkan Yardımcıları Ali Say, Hasan Duygulu, Huzurevi personeli ve sakinleri katıldı.

Piknikte konuşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Yaşanılan bu pandemi sürecinde, uzun zamandır huzurevimizde aldığımız sıkı tedbirlerle geldiğimiz şu günlerde yaşlılarımıza yaptığımız bu güzel etkinliğin yaşlılarımızı çok mutlu ettiğini gördük. Bugün de yaşlılarımız temiz havasını solusunlar ve piknik yaparak moral motivasyonları artsın. İnşallah Pandemi sürecinin bir an önce bitmesini ve yaşlılarımızla bu tür güzel etkinliklerle daha sık bir araya geliriz. Onların gözlerindeki mutluluğu, sevinci görmek bizleri daha çok sevindiriyor. Pikniğin düzenlensedin de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.