Kaderin cilvesi; babalık böyle bir şey

Tunuslu General Oğlunu IŞİD’den Kurtardı;

Kendisi IŞİD Katliamında Atatürk Havalimanında Öldü

Kaderin cilvesi; oğlunu IŞİD’in pençesinden kurtarmaya çalışırken IŞİD teröründe can verdi. Türkiye’de okumaya gelen ve IŞİD’e katılan oğlunu kurtaran Tunuslu Tabip Tuğgeneral Fethi Beyyud, Atatürk Havalimanı’nda IŞİD saldırısında öldü.

Bütün dünyada ve bölgemizde Amerikan emperyalizminin hegemonya aracı ve enstrümanı olarak kullandığı terör, ülkemizi ve insanları katletmeye devam ediyor. Kamuoyunun bir CIA-MOSSAD yaratığı olarak bildiği IŞİD, güneyimizdeki topraklara yerleşmesinde ve gelişmesinde büyük destek gördüğü ülkeyi ve devlete döndü bumerang gibi… Son bir yılda yaptığı canlı bomba saldırılarıyla bini aşkın vatandaşımızın katledilmesine neden oldu.

Bütün Müslüman ülkelerden insan devşiren ve Amerikan emperyalizminin elinde hizaya sokulacak ülkeler üzerinde bir sopa gibi kullandığı fundamentalist yobaz terör örgütü IŞİD, son olarak bir aile faciasına neden oldu.

AA’na dayandırılan Posta Gazetesi’nin haberine göre, Tunuslu Tabip Tuğgeneral’in Türkiye’de okumaya gelen oğlu sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile irtibat kurduğu IŞİD’e katılarak Suriye’ye geçmiştir. General Beyyud, oğlunun Türkiye’ye dönmesi, için verdiği mücadele ürününü vermiş, oğul Türkiye’ye dönmüştür. Ancak Türkiye’de gözaltına alınmıştır.

Beyyud, Türkiye’ye oğlunu alıp Tunus’a götürmek amacıyla Türk yetkililerle görüşmek üzere geldiği bildiriliyor.

Atatürk Limanı’na IŞİD saldırısının vuku bulduğu sırada Beyyud, Tunus’tan oğlunu ziyarete gelen eşini bekliyordu. Beyyud, eşini ve oğlunu alarak Tunus’a dönmeyi planlıyordu.

Tunus Dışişleri Bakanlığı’nca yapılan yazılı açıklamada ise Askeri Hastanenin Pediatri Bölümü Başkanı olan Askeri Tabip Tuğgeneral Fethi Beyyud’un dün Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısında hayatını kaybettiği açıklandı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir