“Kurban Bayramı, istikbale duyduğumuz derin güvencimizi besliyor”

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü, milletimizin, İslam dünyasının ve Antalyalıların Kurban Bayramını kutlama mesajı yayınladı. Başkan Üsküplü mesajında, “büyük umutlarla girdiğimiz bu Kurban Bayramı, istikbale olan derin güvencimizi besliyor” dedi. 

Mehmetçiğin ve Polisimizin 24 Temmuz’da ABD piyonu bölücü teröre karşı başlattığı büyük mücadelesinin 6’ıncı Kurban Bayramı’nı yaşıyoruz. Türk Milleti’nin ayağa kalkışının altıncı bayramına girdik. Bu bayrama da büyük umutlarla giriyoruz.

ABD’nin açık bir şekilde “kara gücüm” dediği PKK’nın beli kırıldı.

ABD casusu FETÖ Gladyosu büyük oranda tasfiye edildi.

24 Temmuz’dan bu yana derinleşerek ilerleyen bu silahlı kararlılık süreci, bağımsız ve başı dik Türkiye’nin yolunu açıyor. Yurtta barış ve komşularımızla barış ana iskeletini oluşturduğu Atatürkçü Dış Politika geldiğimiz aşamada artık bir hayal değil, elle tutulacak kadar yakın önümüzdeki görevimiz olarak somut bir gerçeklik oldu.

Bizlere bu büyük umudu ve güveni veren Mehmetçiğimize ve Polisimize minnet duygularımızı sunuyor, şehitlerimizin aziz hatırası önünde saygıyla ve sevgiyle eğiliyor.

Tekmil milletimizi, ayağı vatan toprağına basan, sözkonusu vatansa gerisi detaydır diyen tüm vatandaşlarımızı, örgüt ve siyasi partilerimizi vatanımızın üzerine çullanan, Türkiye’yi açıkça tehdit eden emperyalist devletlere ve onların piyonları bölücü teröre karşı birleşmeye çağırıyoruz.

Türkiye’de şafağın söktüğü bu tarihi süreci zafere ulaştırmak için Kahraman Ordumuzu ve Polisimizi yönetecek Milli Hükümete ihtiyaç vardır. Artık Türkiye, yabancı kontrolünden kurtulma ve Milli Hükümetini inşa etme sürecine girmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Milleti’nin ve Mazlum Milletlerden oluşan İslam Dünyasının Kurban Bayramını büyük umutlarla, büyük güvenle, sevgi ve saygıyla kutluyorum.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.