Mengi, halka sıcak süt dağıttı

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Uzayçatı altında sabahın soğuğunda pazarcı esnafına ve pazara gelen vatandaşlara sıcak süt dağıttı. Mengi, “Salı pazarında pazar esnafımıza ve vatandaşlarımıza bu soğuk kış günü sıcak süt dağıtarak içlerini ve gönüllerini ısıtmak istedik” dedi.

AK Parti Burdur İl başkanlığı tarafından, Uzayçatı altında kurulan Burdur Halk Pazarında, pazarcı ve alış veriş yapmak üzere pazara gelen vatandaşlara sıcak süt ikramında bulunuldu. Kendi elleriyle vatandaşa ve esnafa sıcak süt ikram eden AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’ye AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Burdur Halk Pazarında bin kişilik sıcak süt ikramı ile pazarcı ve vatandaşların gönüllerini ısıtmak istediklerini vurgulayan Başkan Mengi, “bugün yıllar önce halkımızı ve pazar esnafımızı yağmur ve çamurdan kurtardığımız ve AK Parti Belediyeciliğimizin kazandırdığı salı pazarında pazar esnafımıza ve vatandaşlarımıza bu soğuk kış günü sıcak süt dağıtarak içlerini ve gönüllerini ısıtmak istedik. Tabi birileri gibi uzak diyarlardan nar, üzüm getirttirip dağıtmadık. Burdur’umuzun sütüne destek olmak için dağıttık. Esnafımızın olumlu tepkisi bizi mutlu etti, umarım bu süt dağıtımımız esnaf kardeşlerimiz ile birliğimize daim olur” açıklamasında bulundu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir