Perinçek’in katılımıyla Antalya’da Üretim Devrimi Kurultayı ve konferans

27 Kasım Cumartesi Bademağacı’nda Üretim Devrimi Kurultayı- 28 Kasım Antalya’da Türkiye’nin Çıkış Yolu Konferansı

Vatan Partisi’nin üreticilerle buluşmak ve sorunlarına çözümler geliştirmek amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği ve ilgi büyük olunca 60 merkezde daha yapılmasına karar verdiği Üretim Devrim Kurultaylarının biri de Vatan Partisi Lideri Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla Döşemealtı/ Bademağacı’nda yapılacak. Ertesi gün de (28 Kasım’da) Antalya’da Türkiye’nin Çıkış Yolu Konferansı olacak

VATAN PARTİSİ GENEL BAŞAKN 27 Kasım’da DR. DOĞU PERİMÇEN ANTALYA’DA

Antalya Vatan Partisi İl Başkanlığı’ndan bildirildiğine göre, Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek, üreticilerle buluşmak ve yerel sorunlarına çözüm üretmek amacıyla 27 Kasım 2021 Cumartesi günü, saat 14,00’de Antalya-Döşemealtı/ Bademağacı’nda Üretim Devrimi Kurultayı’nda Pazar esnafı, üreticiler ve vatandaşlarla biraraya gelecek.

TEK YOL, ÜRETİCİLERİN MİLLİ HÜKÜMETİ

Vatan Partililer, Bademağacı’nda Pazar esnafını ve vatandaşları Kurultaya davet eden broşür ve bildirileri dağıtırken yaptıkları açıklamada, “Vatandaşımızın yoğun ilgisi var. Üreticilerin milli hükümetini hep birlikte kurmak mecburiyetindeyiz. Türkiye’nin içinde bulunduğu süreci aşması için tek çözüm budur” dedi.

TÜRKİYE’NİN ÇIKIŞ YOLU KONFERANSI

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek ertesi gün de (28 Kasım 202121 tarihinde) Antalya’da, Kepez-Sakarya Bulvarı’nda, Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde saat 14,00’deTürkiye’nin Çıkış Yolu adlı konferansta vatandaşlarla buluşacak.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.